جاهای دیدنی مالزی

مکان های دیدنی لنکاوی

لنکاوی مجمع‌الجزایری با 104 جزیره در دریای آندامان ، در 30 کیلومتری شمال غربی مالزی واقع شده است. لنکاوی در همسایگی تایلند در استان کداه، نگین جزیره های مالزی به شمار می رود که با زیباترین جاهای دیدنی مالزی جزیره گردشگران تور مالزی را به خود جذب می کند. مکان های دیدنی لنکاویرا در اینجا به شما معرفی میکنیم.

دنیای زیر آب

دنیای زیر آب لنکاوی یکی بهترین جاذبه های دیدنی لنکاوی دارای بیش از صد مخزن شیشه ای با 5000 موجود آبزی می باشد. از جمله مثل کوسه،مارماهی و لاک پشت سبز.. یکی از ویژگی های برجسته دنیای زیر آب (Langkawi Underwater World)، تونل 15 متری زیر آب می باشد که به دریا راه دارد و میتوانید به تماشا آبزیان کوچک و بزرگ بپردازید.

پل هوایی

پل هوایی لنکاوی یکی از معروف ترین پل های هوایی دنیا در نزدیکی تله کابین شهر لنکاوی در غرب مالزی یکی از بهترین مکان های تفریحی لنکاوی به شمار می رود. این پل هوایی (Langkawi Sky Bridge) 700 متر از سطح دریا ارتفاع دارد و طول آن  125 متر است.بر روی پل دو ورودی به شکل مثلث وجود دارد که از آنجا میتوانید طبیعت زیبای مه گرفته را تماشا کنید.

پارک کروکودیلها

پارک کروکودیل ها لنکاوی (Langkawi Crocodile Farm) یکی از بهترین جاذبه هاي ديدني لنكاوي در کشور مالزی می باشد که نمایش های مهیج و ترسناکی با کروکدیل ها برگزار می شود. کروکودیلهای پارک لنکاوی مالزی می توانند حتی مسابقه بوکس برگزار کنند و یا کالسکه بکشند. غذا دادن به این حیوانات ترسناک نیز میتواند برای شما جالب و مهیج باشد.

آبشارهای تلاگا توجو (هفت‌چشمه)

آبشارهای تلاگا تو جو لنکاوی (Langkawi telaga tujuh Waterfalls) که به هفت چشمه نیز معروف است یکی از دیدنی ترین جاذبه های گردشگری جزیره لنکاوی به شمار می رود.طبق افسانه های قدیمی،در روزگاران گذشته پری و جن در این آبشار آب تنی می کردند!! باید 300 پله بالا بروید تا به هفت چشمه برسید.

تاریخ انتشار اصلی : 2018-09-10 12:59:12

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − = 11

بستن