مراکز خرید مالزی

معرفی مرکز خرید جورج تاون پنانگ مالزی

عضی از گردشگرانی که در تور مالزی شرکت می کنند و به این شهر پنانگ می روند هدفی جز خرید کردن ندارند. معمولاً این دسته از گردشگران در ماه آگوست برای حراج های سالیانه به پنانگ مالزی می روند. در این ماه فروشگاه ها به شلوغ ترین حد خود در طول سال می رسند.

معمولاً اجناسی که در فروشگاه ها عرضه می شوند برندهای اصلی هستند اما اجناسی که در مغازه های بیرون و دست فروشی های مالزی فروخته می شوند بیشتر بدلی هستند.

جورج تاون مالزی یک مرکز پر زرق و برق و پر از تلاش پنانگ در بخش شمال شرقی این جزیره در مالزی قرار دارد. این شهر هنوز پیوندهای محکم خود را با فرهنگ چینی حفظ کرده است. این پیوند را می توان در مغازه های قدیمی که اجناس سنتی می فروشند و در تعداد زیادی معبد و کافه تریا و فروشگاست،مشاهده کرد. جورج تاون مالزی شهری جالب و جمع و جور است و بیشتر جاهای دیدنی آن را به سادگی می توان با پیاده روی یا استفاده از سه چرخه ها جاذبه گردشگریش رو مشاهده کرد.

اگر از فروشگاه جورج تاون صنایع دستی می خرید دقت داشته باشید که بدون مجوز قادر به خارج کردن آن ها از مالزی نیستید، پس در هنگام خرید مجوز خارج کردن آن ها را از فروشنده دریافت کنید.جورج تاون بهترین مکان برای خرید جواهرات، وسایل آنتیک ، مجسمه ها و آثار هنری در مالزی است. خرید از این فروشگاه یکی از محبوب ترین کارهای گردشگران در پنانگ مالزی است.

تاریخ انتشار اصلی : 2018-09-09 22:25:09

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 1 =

بستن