جاهای دیدنی مالزی

مزرعه میوه های استوایی پنانگ

مزرعه میوه استوایی و نیمه گرمسیری پنانگ مزرعه ای به اندازه ی  25 هکتار در زمین های تپه ای تلوک باهانگ واقع شده و از مهم ترین جاذبه های گردشگری شهر پنانگ مالزی می باشد. این باغ یکی دیگر از دیدنیهای پنانگ مالزی و جاذبه های مالزی به شمار میرود.

در این مزرعه حدود 200 نوع میوه استوایی به عمل می آید که شامل  دوریان، لایچی، انبه، گوآوا، آووکادو و دراگون فروت است. این میوه های کم یاب در بین اکثر مردم در تمام دنیا محبوب می باشد. بسیاری از این میوه های این باغ در هیچ جای دیگری یافت نمیشوند.

علاوه بر مهیج بودن تور مالزی چیزی که در تورهای چند ساعته در این مزرعه بسیار جالب است، این است که شما بعد از گشت در باغ می توانید میوه های تازه و دلخواه خود را بچینید یا آب میوه تازه و گوارا بنوشید و نوش جان کنید. این باغ در سال ۱۹۹۳ با تلاش برای حفظ درختان نادر میوه دار مخصوصا میوه های استوایی ایجاد شده است.

معمولا آخر هفته ها و در تعطیلات عمومی در این منطقه امکانات باربکیو و و دیگر امکانات تفریحی برای بازدید کنندگان مکان دیدنی پنانگ فراهم می شود. علاوه بر تولید میوه ، نقش دیگر این باغ بالابردن نقش و اهمیت کشاورزی در منطقه است.

تاریخ انتشار اصلی : 2018-09-11 12:19:21

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 3 = 3

بستن