جاهای دیدنی مالزی

دژ کورنواليس پنانگ

در داخل دژ کورنواليس پنانگ مالزی مي توانيد برخي از ساختارهاي اصلي که بيش از يک قرن پيش ساخته شده اند را مشاهده کنيد، از جمله يک کليساي کوچک، سلول هاي زندان، انبار مهمات منطقه، چراغ بندر که زماني براي علامت دادن به کشتي هاي ورودي استفاده مي شد.

چوب پرچم اصلي و چندين توپ قديمي برنز، که يکي از آنها توپ هلندي است به نام سري رامباي مربوط به سال 1603. يک نکته جالب درباره سري رامباي وجود دارد.اگر در تور مالزی شرکت کردید و به شهر پنانگ مالزی سفر کردید سری هم به دژ کورنواليس پنانگ مالزی که یکی از پربازدیدترین مکان های پنانگ مالزی می باشد بزنید.

دژ کورنواليس پنانگ مالزی در نزديکي اسپلاناده، مجاور ساعت يادبود ويکتوريا واقع شده است. ديوارهاي دژ، به ارتفاع 10 فوت، به شکل ستاره بنا شده اند. تقريبا 10 دقيقه طول مي کشد تا پيرامون اين دژ را طي کنيد.امروزه اين محل تاريخي که به طور خصوصي اداره مي شود محل موردعلاقه بازديدکنندگان است.

اين محل مجهز به کيوسک اطلاعات گردشگري، يک کافه، آمفي تئاتر رو باز، يک گالري هنري، مرکز فروش سوغاتي و نيز راهنماهايي است که مي توانند تمام نقاط دژ را به شما نشان بدهند و شما را با تاريخچه اين دژ آشنا کنند.جالب است بدانید نام این دژ که از دیدنیهای پنانگ مالزی محسوب میشود از نام فرماندار کل بنگال در اواخر دهه 1700، چارلز کورنواليس، گرفته شده است و اين دژ يکي از جالبترين مناطق تاريخي در پنانگ به شمار مي رود.

تاریخ انتشار اصلی : 2018-09-11 17:28:57

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

48 − = 45

بستن