جاهای دیدنی مالزی

باغ پرندگان کوالالامپور

باغ پرندگان کوالالامپور یکی از بهترین جاذبه های گردشگری مالزی و موزه ای زنده از پرندگان رنگارنگ می باشد که سرتاسر آن با تور پوشانده شده است. این “Bird Park” با مساحت 20 هکتار و بیش از 3000 پرنده از 200 گونه مختلف پرندگان استوایی و دیگر پرندگان مناطق مختلف دنیا از جمله مینا، کبوتر، منقارشاخیان، ماکائو، طوطی، فلامینگو، قرقاول و مرغ در مرکز شهر کوآلالامپور در سال 1991 افتتاح شد.

در اینجا میتوانید به پرنده ها غذا بدهید و با آنها عکس بگیرید. و اگر در فصل جوجه کشی پرندگان به این پارک بروید، شانس این را دارید که جوجه هایی که سر از تخم در می آورند را از نزدیک ببینید. در پارک پرندگان کوآلالامپور پرنده های رنگارنگ و خیره کننده در اندازه های مختلف وجودد دارند و لحظات حیرت انگیزی برای گردشگران تور مالزی رقم خواهد زد. باغ پرندگان KLCC یکی از بزرگترین و زیباترین پارکهای دنیاست که به کمربند سبز کوالالامپور معروف می باشد.

در باغ پرندگان مالزی، یکی از جذاب ترین جاهای دیدنی کوالالامپور، پرندگان آزادانه زندگی می کنند. تمامی امکانات رفاهی و تفریحی لازم برای شما و فرزندانان در اینجا فراهم آمده است تا تجربه ای فراموش نشدنی رقم بزنید.

یک دریاچه مصنوعی دیدنی نیز در باغ پرندگان وجود دارد که میتوانید در آن به قایق سواری و تفریحات آبی مشغول شوید. علاوه بر این فضایی رمانتیک برای قدم زدن، جوی مناسب برای ورزش، زمین بازی برای کودکان به وجود آورده است. ساعات بازدید از این جاذبه توریستی مالزی، از 9 صبح تا 7 شب می باشد که حدود 2 تا 3 ساعت برای بازدید از کل باغ زمان دارید.

تاریخ انتشار اصلی : 2018-09-11 18:00:13

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 41 = 46

بستن