مراکز خرید و تفریحی مالزی

خرید عید در کوالالامپور مالزی

مرکز خرید تایمز اسکوئر

از طبقه ی سوم این مجموعه به بعد، مغازه های پوشاک و کیف و کفشهای زیبایی را  می بینید، اجناس این فروشگاه با قیمت بسیار مناسب و ارزان می باشند که برای خریدعید بسیار مناسبند. شما می توانید پوشاک دم دستی و راحت خود را نیز از مغازه های این طبقات که اکثرا خیلی شلوغ و پر سر و صدا هستند خریداری کنید.

مرکز خرید تایمز اسکوئر
مرکز خرید تایمز اسکوئر

مرکز خرید سوریا

مرکز تجاری Suria KLCC در دومین برج بلند دنیا یعنی در برجهای دوقلو پتروناس واقع شده است. در این مرک تجاری شما علاوه بر خرید انواع چیز هایی که در تور مالزی نوروز به ذهنتان می رسد می توانید محل های مناسبی برای استراحت و نوشیدن یک فنجان قهوه و یا یک شام خوشمزه پیدا کنید و در ضمن بازدید کنندگان علاوه بر خرید می توانند از منظره زیبای  پارک ، فواره ها و استخر کوچک آن لذت ببرند.

مرکز خرید سوریا
مرکز خرید سوریا

مرکز خرید پاویلیون

این مرکز خرید نیز یکی دیگر از مراکز خرید بسیار شیک و مدرن کوآلالامپور می باشد که در منطقه Bukit قرار دارد. یکی از بهترین انتخاب ها در تور نوروز مالزی برای خرید ی باشد. در طبقه های مختلف این مرکز و در قسمت هایی که مشرف به خیابان های اطراف است رستوران ها و کا فه های متعدد با صورت غذاها و نوشیدنی های جالب و متنوع سعی میکنند بازدید کنندگان را به غذا خوری های خود جلب کنند .

مرکز خرید پاویلیون

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن