جاذبه های گردشگری مالزی

دنیای زیر آب لنکاوی

یکی بهترین جاذبه های دیدنی لنکاوی دارای بیش از صد مخزن شیشه ای با ۵۰۰۰ موجود آبزی می باشد. از جمله مثل کوسه،مارماهی و لاک پشت سبز.. یکی از ویژگی های برجسته دنیای زیر آب (Langkawi Underwater World)،یکی از بهترین تفریحات مالزی برای خانواده ها و مکان های دیدنی لنکاوی، تونل ۱۵ متری شیشه ای زیر آب می باشد که به دریا راه دارد و میتوانید به تماشا آبزیان کوچک و بزرگ بپردازید.

دنیای زیر آب لنکاوی

دنیای زیر آب لنکاوی مالزی، بزرگترین آکواریوم مالزی در انتهای جنوبی ساحل سینانگ پانتای واقع شده است. آکواریوم معروف لنکاوی هر ساله تعداد بیشماری از گردشگران تور مالزی را به خود جذب می کند.

دنیای زیر آب لنکاوی مالزی

در بخش جدید این جاذبه توریستی ، جانداران غول پیکر و نایاب مثل پنگوئن ها و خوک های آبی، راک هوپر قطب جنوب و پنگوئن پا سیاه را خواهید دید. طی ساعات مشخصی،معمولا ساعت ۱۰٫۳۰ صبح و ۳٫۳۰ بعدازظهر، به آبزیان آکواریوم در لنکاوی غذا داده می شود که میتواند یکی از مهیج ترین تفریحات خانوادگی برای شما و فرزندتان باشد.

دنیای زیر آب مالزی

این آکواریوم زیبا یکی از جاذبه های دیدنی لنکاوی که به منظور افزایش اطلاعات و آگاهی در این زمینه، محافظت از محیط زیست و تفریح و سرگرمی بنا شده است، یکی از بهترین جاذبه های گردشگری لنکاوی مالزی به شمار می رود.

دنیای زیر آب در لنکاوی

این آکواریوم از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ بعدازظهر آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشد و قیمت بلیط بزرگسالان ۳۰٫۰۰۰ تومان (۴۳ رینگیت) و برای کودکان ۳-۱۲ سال ۲۳٫۰۰۰ تومان (۳۳ رینگیت) می باشد.

آدرس دنیای زیر آب لنکاوی مالزی:

Jalan Pantai Chenang, Pantai Cenang, 07000 Langkawi, Kedah, Malaysia

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن